Twoje dane osobowe

Drodzy Klienci!

Wszystkie informacje o sposobach przetwarzania Waszych danych osobowych oraz o prawach, jakie posiadacie w związku z ich przetwarzaniem znajdziecie w naszej Polityce bezpieczeństwa oraz świeżutkim Regulaminie.

W dłuższym skrócie (wejdźcie jednak na powyższe linki i poczytajcie dłuższą wersję)

1. Firma Kuipers & Kuipers (z siedzibą w Krakowie na ul. Owcy-Orwicza 9) jest Administratorem Twoich danych osobowych
2. Mamy Twoje dane, bo postanowiłeś skorzystać z naszych usług.
3. Przetwarzamy Twoje dane, bo tylko tak możemy wykonać dla Ciebie usługę, więc musisz je podać, jeśli mamy współpracować.
4. Twoje dane udostępniamy jedynie podmiotom, dzięki którym możemy realizować dla Ciebie umowę w pełni.
5. Pamiętaj, że ze swoimi danymi możesz zrobić wszystko - od modyfikacji po usunięcie, jednak to ostatnie spowoduje zakończenie współpracy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami telefonicznie (501-755-347) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin przetwarzanie danych

§1 PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 1. Akceptując niniejszy Regulamin Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określane jako „RODO” lub ”Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych” oraz przepisów rozdziału 4 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 2. Kuipers & Kuipers zastrzega sobie prawo do wysyłania na podane przez Klienta adresy poczty elektronicznej wiadomości związanych z
  funkcjonowaniem Usług oraz komunikatów o działaniach Kuipers & Kuipers, mających związek ze świadczeniem Usług wynikających z Umowy.
 3. O ile Klient wyraził osobną zgodę Kuipers & Kuipers zastrzega sobie prawo do wysyłania na podane przez Klienta adresy poczty elektronicznej informacji handlowych.
 4. Zakres i cel przetwarzanych danych osobowych wynika z treści Polityki Prywatności firmy, która stanowi integralną część niniejszego Regulaminu.
 5. Klient oświadcza, iż został poinformowany o celu oraz zakresie przetwarzania danych osobowych oraz o prawie do żądania od
  administratora dostępu do danych osobowych, prawie ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do cofnięcia zgody oraz prawie do przenoszenia danych.

Polityka prywatności

Firma Kuipers & Kuipers przywiązuje ogromne znaczenie do ochrony prywatności swoich klientów. Poniższy dokument zawiera zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych naszych Klientów. Na wstępie musimy zaznaczyć:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) z przyjemnością informujemy, iż

 1. administratorem Twoich danych osobowych jest Kuipers & Kuipers ul. Owcy-Orwicza 9, 30-312 Kraków.
 2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji złożonego zamówienia, realizacji przesłanego zgłoszenia oraz o ile wyrażono osobną zgodę – do otrzymywania od nas newslettera - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więc tylko do tego, na co wyraziłeś/łaś wyraźną zgodę.
 3. odbiorcami Twoich danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji złożonego zamówienia, czyli nasza księgowość.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia- jak zażądasz, usuniemy. Żądanie usunięcia danych skieruj do telefonicznie (501-755-347) lub poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 5. posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
 6. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jeśli odmówisz, nie będziemy mieli możliwości zarejestrowania dla Ciebie usługi czy pomocy Tobie w zgłoszeniu.
 8. wszyscy nasi użytkownicy i klienci zobligowani są do zapoznania się i stosowania zasad zgodnych z niniejszą polityką.
 9. firma zbierająca dane: Kuipers & Kuipers, ul. Owcy-Orwicza 9, 30-312 Kraków, NIP: 677-208-10-94.